Senų baldų išvežimas

Sofos ir fotelio išvežimas

Senų baldų išvežimas Vilniuje

Senos sofos išvežimas

Senos spintos išvežimas

Nereikalingų baldų išvežimas Vilnius

Senų biuro baldų išvežimas Vilniuje

Spintos išvežimas į sąvartyną

Baldų išvežimas Vilniuje

Senu durų išvežimas į sąvartyną

Sofos ir fotelio išvežimas

Senų baldų išvežimas Vilniuje

Senos sofos išvežimas

Senų baldų išvežimo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone

Bėgant metams pas visus žmones namų ar buities ūkiuose susirenka įvairių nereikalingų senų baldų ir kitų įvairių daiktų, kuriuos reikia utilizuoti. Visas nereikalingas atliekas būtina utilizuoti tam, kad būtų saugoma ekologija ir į gamtą būtų išmetama kuo mažiau kenksmingų ir gamtą teršiančių atliekų. Teisingas rūšiavimas ir utilizavimas saugo mūsų gamtą ir leidžia džiaugtis tvarka.

 

Mes teikiame senų baldų ir įvairių nereikalingų daiktų išvežimo paslaugas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mes išvežame senus baldus ir kitus daiktus iš namų, butų, biurų, komercinių bei kitų patalpų. Galime išvežti įvairius senus baldus, tokius kaip: spintos, lovos, sofos, kampai, komodos, virtuvės komplektai, kėdės, foteliai, stalai, lentynos ir kt. Sutarus išvežimo paslaugą, mes atvykstame į Jūsų objektą sutartu laiku, patys viską išsirenkame, pasikrauname ir išvežame utilizavimui. Senus baldus galime išvežti su mikroautobusais arba nuosavais statybiniais atliekų konteineriais, viskas priklauso nuo senų baldų ar kitų daiktų išvežimo kiekio.

 

Senus baldus išvežame: senų baldų išvežimas iš buto, senų baldų išvežimas iš namo, senų baldų išvežimas iš biuro, nereikalingų daiktų išvežimas iš namo, nereikalingų daiktų išvežimas iš buto, nereikalingų daiktų išvežimas iš biuro, statybinių atliekų išvežimas iš buto, statybinių atliekų išvežimas iš namo, statybinių atliekų išvežimas išvežimas iš buto, statybinių atliekų išvežimas, šiukšlių surinkimas iš buto, šiukšlių surinkimas iš namo, šiukšlių surinkimas iš biuro, šiukšlių surinkimas iš įvairių patalpų.

Paslaugos:

  • senų baldų išvežimas
  • sofų išvežimas
  • minkštų kampų išvežimas
  • spintų, spintelių išvežimas
  • komodų išvežimas
  • lentynų išvežimas
  • stalų išvežimas
  • kėdžių išvežimas
  • fotelių išvežimas
  • nereikalingų įvairių daiktų išvežimas

 

Visus užsakymus atliekame greitai, kokybiškai ir profesionaliai! Patikėkite mums savo senus baldus ar nereikalingus daiktus ir mes juos greitai utlizuosime, o Jūs džiaugsitės nauja papildoma vieta savo namuose, biure ar kitoje patalpoje!

KONTAKTAI

Mob. +370 684 82 555

El. p. info@pervezk.lt

Dirbame Vilniuje.